Met deze heropening versterkt Brico opnieuw zijn positie als het grootste netwerk van doe-het-zelfwinkels in België. Dankzij enkele vernieuwingen en innovaties brengt Brico zijn nieuwe winkelconcept tot leven, met extra aandacht voor technische afdelingen en decoratie.

Volledig vernieuwd gebouw en optimale bereikbaarheid

De winkel in Hannut kreeg een grondige make-over: de muur van de voormalige Handy-Home werd afgebroken en opnieuw opgebouwd, het dak van het overdekte stuk werd vernieuwd en de vloer werd opgefrist. Ook de oude overdekte drive-in werd bij de winkelruimte getrokken, waardoor er meer plaats is voor doe-het-zelfartikelen. De buitenruimte van de drive-in werd omgetoverd tot een volledig overdekte etalage.

De winkel ligt aan een van de belangrijkste invalswegen van Hannut, vlakbij de E40, en is dus makkelijk bereikbaar. Hij bevindt zich in een drukke winkelzone met onder andere McDonald’s, LolaLiza, Intermarché, Trafic en Colruyt. Zo kunnen bezoekers hun winkelervaring optimaal beleven.

3.800 m² met focus op techniek

De nieuwe winkel is ontworpen om klussen niet alleen noodzakelijk, maar ook aangenaam te maken, met de klant centraal. Brico biedt een ruimere en lichtere winkel van 3.800 m², waarvan 2.900 m² binnen en 900 m² overdekte buitenruimte. Zo wordt winkelen nog aangenamer en sluit het aanbod nog beter aan bij de dagelijkse behoeften van de klant.

In de vernieuwde winkel ligt de nadruk sterk op technische producten. Daarnaast is er een uitgebreid assortiment decoratie, met alles voor verf, parket, deuren, lambrisering, sanitair en verlichting. Ook de nieuwste Brico-concepten zijn beschikbaar, zoals verf, elektrisch gereedschap en tuingereedschap. Het team van elf medewerkers, waaronder drie nieuwe collega’s, staat klaar om de klanten te verwelkomen.

“We zijn blij om opnieuw open te gaan en onze trouwe klanten te ontvangen in deze vernieuwde winkel. We zijn benieuwd naar hun reacties op het resultaat waar we samen hard aan gewerkt hebben,” zegt Toni Sciollintano, Consultant Brico Franchise Zuid.

De winkel opent op woensdag 30 april 2025 om 8u30.

Openingsuren: Maandag tot en met zaterdag van 8u30 tot 19u, zondag van 8u30 tot 13u.

Adres: Rue de Landen 51D, 4280 Hannut

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?